Aplikacioni “Shtëpia Ime”, risia më e fundit nga Raiffeisen Bank, është një aplikacion  praktik dhe komod nga ku ju mund të gjeni dhe blini shtëpinë tuaj.

Shkarkoni FALAS aplikacionin në celularin tuaj përmes platformave Play Store dhe APP Store ose vizitoni Versionin Web duke klikuar këtu: Shtëpia Ime 

 

Lehtësim në përdorim, me vetëm dy klikime regjistrohuni në aplikacion dhe shijoni të gjitha opsionet si mëposhtë:

·         Kërko dhe gjej pronën që ke ëndërruar (edhe në Google Map).

·         Njoftohu me një mesazh të personalizuar sa herë që është publikuar një pronë e re.

·         Kërko asistencë dhe këshillim në lidhje me financimin e pronës  nga agjentet tanë të dedikuar ne terren.

·         Shkarko falas online kuponin zbritës që kompanitë në fushën e mobilimit ofrojnë, me të cilat Raiffeisen Bank bashkëpunon prej vitesh. Kuponin mund ta shpenzoni duke u paraqitur ne çdo dyqan.

·         Publiko falas pronën tënde nëse je klient Premium i Bankës.

·         Mundësi kërkimi prone nga lista e pronave që banka disponon.  

 

Raiffeisen Bank, lehtësojmë jetën tuaj përmes inovacionit!

Shkarko tani aplikacionin "Shtëpia ime" në telefonin tuaj smartfon dhe shpërndaheni me të gjithë miqtë!

 

Ose vizitoni Versionin Web duke klikuar imazhin mëposhtë

Faqet më të vizituara