Skip to main content

Njoftim për Klientët!

Njoftim për të gjithë klientët!Pas tërmetit të fuqishëm që përfshiu të gjithë vendin në orët e para të ditës së sotme, Banka Raiffeisen solidarizohet me popullin Shqiptar dhe veçanërisht të prekurit nga tërmeti.Gjithashtu njofton  se  për ditën e sotme në  rrjetin e degëve Raiffeisen Bank Albania orari i shërbimit me klientët do të jetë deri në orën 13:30.Degët ne qarkun e Durrësit do te qëndrojnë te mbyllura deri në nje njoftim te dytë;Në Tiranë degët që do të funksionojnë me shërbim të kufizuar do të jenë:- Dega Rruga e Kavajës,- Dega Abdyl Frashëri- Dega 21 Dhjetori- Dega Rruga Bardhyl- Dega Bulevardi Zogu i parë- Agjencia Vila Goldi- Agjencia Ali Demi- Agjencia Brryli- Dega Laprakë- Dega Kamëz- Dega Ferit Xhajko- Agjencia Doganore TiranëNë distriktin e Veriut degët që do të qëndrojnë hapur do të jenë:- Dega Shkodër- Agjencia Koplik- Dega Lezhë - Dega Rrëshen- Dega PukëNë pjesën tjetër të vendit degët do të funksionojnë me shërbime të kufizuara. Shërbimet kryesore që do të ofrohen janë:- Transaksionet cash- PagesatNë këtë kohë të vështirë ne jemi këtu për ju!