Apartament


  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

Veçori

4
Dhoma

1
Banjo

91m²
Sipërfaqja

91m²
Sipërfaqje Ndertese

3224
Zona Kadastrale

1,890,000
Leke

Certifikatë pronësie

Per Shitje

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pallati me 5-kate (të njohur si ish-pallatet e Fermës) rreth 600 m larg Bashkisë së Rrëshenit dhe rreth 750 m larg Rajonit të Policisë.Apartamenti kështë i orientuar nga veriu, jugu dhe perëndimi.dhe përbëhet nga ambjenti i ndenjes dhe i gatimit, tre dhoma gjumi,një ballkon, tualeti, si edhe korridori në hyrje.Apartamenti ka siperfaqe 91 m2, eshte i rikonstruktuar, dyshemeja eshte e shtruar me pllaka gresi, muret anësore jane të suvatuar dhe te lyer.Dera e jashtme kryesore e apartamentit eshte druri e lyer me llak dhe e mbrojtur nga një kangjëll porte sigurueseZona eshte ekzistuese periferike, kryesisht me blloqe pallatesh 2 dhe 5-katëshe,të viteve ’75-‘80.Prona ka akses të mirë me rrugë, nëpërmjet një rruge hyrëse e cila lidhet me rrugën kryesore të zonës e cila del në sheshin qendror.

Harta

Ish Pallatet e Fermës, Rrëshen

Si mund t’ju ndihmoj?
Kliko këtu