Apartament ne kryemedhenj Kavaje


  • 1
  • 2

Veçori

2
Dhoma

2
Banjo

92m²
Sipërfaqja

92m²
Sipërfaqje Ndertese

2291
Zona Kadastrale

2,580,000
Leke

Certifikatë pronësie

Shitur

Përshkrimi

Apartamenti eshte i tipit doupleks dhe perbehet nga 2 dhoma gjumi, dy tualete, nje dhome ndenjeje me kuzhine. Ka shtrirje ne katin perdhe dhe katin e pare.

Ka nevoje per riparime pasi nuk banohet prej disa muajsh.

Ndodhet ne bregdetin e Kavajes.

Harta

Kryemedhenj Kavaje

Si mund t’ju ndihmoj?
Kliko këtu