Apartament ne Shengjin


  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Veçori

2
Dhoma

1
Banjo

60.72m²
Sipërfaqja

60.72m²
Sipërfaqje Ndertese

3126
Zona Kadastrale

2,100,000
Leke

Vërtetim Hipotekor

Shitur

Përshkrimi

Apatamenti ka nje siperfaqe prej 60.72 m2 dhe ndodhet ne katin e 7-e teknik ne nje godine 8 kateshe ne bregdetin e Shengjinit.

Apartamenti perbehet nga nje dhome ndenje me kend gatimi, nje dhopme gjumi, nje tualet dhe nje ballkon.

Harta

Shengjin

Si mund t’ju ndihmoj?
Kliko këtu