Skip to main content

Apartament ne Shengjin

Apatamenti ka nje siperfaqe prej 60.72 m2 dhe ndodhet ne katin e 7-e teknik ne nje godine 8 kateshe ne bregdetin e Shengjinit.
Apartamenti perbehet nga nje dhome ndenje me kend gatimi, nje dhopme gjumi, nje tualet dhe nje ballkon.


  • Shitur

Përshkrimi

Apatamenti ka nje siperfaqe prej 60.72 m2 dhe ndodhet ne katin e 7-e teknik ne nje godine 8 kateshe ne bregdetin e Shengjinit.
Apartamenti perbehet nga nje dhome ndenje me kend gatimi, nje dhopme gjumi, nje tualet dhe nje ballkon.

Detaje

2 Dhoma

60.72m² Sipërfaqje Ndertese

Vërtetim Hipotekor

1 Banjo

3126 Zona Kadastrale

Shitur

60.72m² Sipërfaqja

2,100,000 Leke

Apartament ne Shengjin

Kontakt: Keni ndonjë pyetje?