Skip to main content

PRODUKTE DIGJITALE: Raiffeisen Youth

Ju prezantojmë aplikacionin e ri bankar Raiffeisen Youth, shoqëruesin financiar përfekt të projektuar posaçërisht për të rinjtë,

  • Hap kurdo llogari rrjedhëse tërësisht online
  • Përfito 2000 Lekë bonus mirëseardhjeje

Shkarko tani Raiffeisen Youth

Merr Raiffeisen Youth në smartfonin tënd!

Skano kodin QR duke përdorur thjesht kamerën e smartfonit tuaj. Në vetëm disa hapa, mund të bëhesh klient i Raiffeisen Bank Shqipëri. Njihuni me eksperiencën më inovative të aplikacionit tonë për bankar. 

Bashkohu me Raiffeisen Bank

Do të dish si është përvoja bankare me ne? Zbulo se çfarë na diferencon dhe sa e lehtë është të bëhesh klient.